Organisaatio 

Toimitusjohtaja: Tomi Himanka (opintovapaalla 1.10.2016-31.3.2017)
puh. 0400 821 877
tomi.himanka@jokimaanravit.fi

vt. Toimitusjohtaja: Mikko Korpela

puh. 040 513 8329

mikko.korpela@jokimaanravit.fi

 

Lahden Hevosystäväinseura ry:n toimisto (täältä myös pöytävaraukset jne.)
puh. 020 785 6440

Kilpailusihteeri: Petri Virtanen
petri.virtanen@jokimaanravit.fi

Keittiöpäällikkö: Jari Nurmi
puh. 044 0462 075
jari.nurmi@jokimaanravit.fi

Myynti ja some: Jere Törmänen
puh. 040 719 6818
jere.tormanen@jokimaanravit.fi

Taloussihteeri: Pia Tanninen
pia.tanninen@jokimaanravit.fi

Nuorisovastaava: Eveliina Häggqvist
puh. 044 0166 296
eveliina.haggqvist@gmail.com

Ratamestari/kiinteistönhoitaja: Jouni Kaukinen
puh. 044 568 7096

 

Lahden Hevosystäväinseura ry:n johtokunta 2017:

LHYS pj. Pekka Kairtamo  pekka.kairtamo@isku.fi
LHYS vpj. Anna-Kaisa Packalen  anna-kaisa.packalen@accountor.fi
kilpailuvaliokunta pj. Jarkko Kallio  markkinointijakke@gmail.com
  Jouko Kemppi  jouko.kemppi@kemppi.com
kiinteistövaliokunta pj. Lasse Kotiranta  lasse.kotiranta@gmail.com
  Hannu Laakkonen  hannu@me.com
  Taru Holopainen  posti@esaholopainen.com
  Tuomo Pekonen  toimisto@ravivalmentajat.fi
markkinointivaliokunta pj. Mika Vilkman  mika.vilkman@karlux.fi
     
     

Anna palautetta

Facebook Twitter WhatsApp