Yhteystiedot / Organisaatio 

 

Toimitusjohtaja: Niko Solkio, p. 040-5187 270 / niko.solkio@jokimaanravit.fi 

 

Lahden Hevosystäväinseura ry:n toimisto (täältä myös pöytävaraukset jne.)

puh. 020 785 6440

Kilpailusihteeri: Petri Virtanen
petri.virtanen@jokimaanravit.fi

Keittiöpäällikkö: Jari Nurmi
puh. 044 0462 075
jari.nurmi@jokimaanravit.fi

Taloussihteeri: Pia Tanninen
pia.tanninen@jokimaanravit.fi

 

Ratamestari/kiinteistönhoitaja: Jouni Kaukinen
puh. 044 568 7096

 

Lahden Hevosystäväinseura ry:n johtokunta 2019:

LHYS pj. Pekka Kairtamo  pekka.kairtamo@isku.fi
LHYS vpj. Jarkko Kallio  markkinointijakke@gmail.com
  Johanna Heinonen  jose.heinonen@gmail.com
  Jouko Kemppi  jouko.kemppi@kemppi.com
kiinteistövaliokunta pj. Lasse Kotiranta  lasse.kotiranta@gmail.com
  Hannu Laakkonen  hannu@me.com
  Sonja Nurmi  sonja.nurmi@omasp.fi
  Pekka Pasinen  pekka@pasinen.fi
  Lasse Sipilä   
     

Anna palautetta

Facebook Twitter WhatsApp